WM-SPC 
 
 

  WM-SPC 
Pro detailnější zpracování naměřených výsledků je k dispozici program WM-SPC, který je určen na zpracování naměřených hodnot z dílenských periodických kontrol a jejich zpracování v diagramech rozptylu a průměrů včetně histogramů. Jsou vypočítávány koeficienty Cp a Cpk, meze zásahu a další. Program sleduje kvalitu vyráběných dílů podle jednotlivých ucelených projektů, ve kterých je neomezené množství dílů a které mají zase neomezený počet sledovaných rozměrů kontrolovaných v pravidelných množstevních dávkách.

Program spolupracuje s údaji z příbuzného programu Protokol a již jednou pořízená data se nemusí znovu přepisovat do databází WM-SPC. S výhodou můžete použít zdarma nabízené převodní programy pro souřadnicové stroje nebo doporučíme zařízení pro přímý přenos naměřených dat z digitálních komunálních měřidel (f. TOPMES s.r.o.).

Všechny programy pracují pod operačním systémem Windows (W95, W98 , NT, XP, Vista, W7), v databázovém prostředí Visual Fox Pro. Pro bezchybný chod je třeba používat minimálně počítač třídy PC Pentium 166 Mhz, 32 MB RAM, a volné místo na pevném disku minimálně 30 MB. Po instalaci programu je volné místo závislé na velikosti souborů s naměřenými rozměry.

Pro lepší představu o práci programu si můžete prohlédnout připravené obrázky z důležitých částí programu. Můžete si také stáhnout si do svého počítače Demoverzi nebo Návod k obsluze.  Pošlete pouze kontaktní e-mail (uveďte prosím název firmy a kontaktní osobu) na tuto adresu: mjakub@metrolog.cz. Obratem Vám zašleme přístupový kód na stažení instalačních souborů.


 


 

Ing. Miroslav Jakub
Tichá 855, 250 02  Stará Boleslav
tel.: 608 763 753
e-mail:
mjakub@metrolog.cz

Viktor Houdek
Sádovská 546/6, 198 00 Praha 9 - Kyje
tel.: 725 585 144
e-mail:
vhoudek@metrolog.cz

© METROLOG 1994-2021