PROTOKOL 
 
  PROTOKOL 
Další program, PROTOKOL, který máme v naší nabídce, je určen pro měrová střediska, kontrolní pracoviště nebo laboratoře. Velmi efektivně zpracuje naměřené údaje do měrových protokolů, graficky a číselně je vyhodnotí a provede tisk (běžný jednobarevný nebo exklusivní barevný), včetně statistického zpracování výpočtu způsobilosti procesu a způsobilosti stroje(Cp, Cpk, a Cm a Cmk). Program umožňuje porovnání dvou měření v čase (např. porovnání úspěšnosti zásahu seřizovače na výrobním stroji), či nechat zobrazit v protokolu jen rozměry, které se blíží k hranici tolerance nebo ji překročily. Dále má program PROTOKOL plnou podporu úchylek ISO, tabulek s netolerovanými rozměry a norem pro výpočet závitů (M a G). Naměřené údaje je možné transportovat do jiných programů a souborů (EXCEL, WORD, TXT, PDF...) a dále je zpracovávat.
Naměřené údaje lze do databáze rozměrů vkládat ručně pomocí klávesnice nebo přímo z digitálních měřidel, jestliže je k dispozici příslušné vybavení na komunikaci měřidla s PC (po dohodě je lze dodat pro měřidla f. Mitutoyo). Rozměry je také možné zpracovávat i z výstupů třísouřadnicových strojů (ZEISS, MITUTOYO, LK, DEA, Poli, IMM, WERTH a na vyžádání i další), mikroskopů a profilprojektorů (TOPMES, MAHR a na vyžádání i další).

Program PROTOKOL je plně přizpůsoben koncovému uživateli, který nemusí být odborník na výpočetní techniku, ale požaduje rychlé a přehledné zpracování naměřených rozměrů.

Program PROTOKOL je připraven v síťovém provedení a má několik stupňů přístupových práv, která zabezpečují přesně vymezené práva jednotlivých uživatelů programu.

Pro lepší představu o práci programu si můžete prohlédnout připravené obrázky z důležitých částí programu. Můžete si také stáhnout si do svého počítače Demoverzi nebo Návod k obsluze. Pošlete pouze kontaktní e-mail (uveďte prosím název firmy a kontaktní osobu) na tuto adresu: mjakub@metrolog.cz. Obratem Vám zašleme přístupový kód na stažení instalačních souborů. 

Ing. Miroslav Jakub
Tichá 855, 250 02  Stará Boleslav
tel.: 608 763 753
e-mail:
mjakub@metrolog.cz

Viktor Houdek
Sádovská 546/6, 198 00 Praha 9 - Kyje
tel.: 725 585 144
e-mail:
vhoudek@metrolog.cz

© METROLOG 1994-2021